Spotkanie opłatkowe ministrantów
SPOTKANIE OPŁATKOWE MINISTRANTÓW

W dniu 20 stycznia odbyło się tradycyjne spotkanie opłatkowe ministrantów i rodziców ministrantów będące jednocześnie podsumowaniem służby oraz zakończonych w ubiegłą niedzielę odwiedzin duszpasterskich. Spotkanie rozpoczęła Uroczysta Msza Święta w intencji całej służby liturgicznej, po czym wszyscy przeszli do czytelni katolickiej, gdzie w miłej atmosferze podzieliliśymy się opłatkiem oraz nastąpiło podsumowanie zakończonych kolęd. Ks. Krzyszfof dziękował wszystkim za zaangażowanie, z prośbą o gorliwą służbę w 2018 roku.

Ministranci z kolei podziękowali ks. Proboszczowi oraz ks. Krzyszofowi za opiekę oraz wszelką pomoc. Podziękowanie należy się również Mamie Borysa Jędrzejczyk, Wojtusia Macury oraz Grzegorzowi Podżorskiemu i Adamowi Bajorkowi za przygotowanie uroczystości w czytelni.

Wszystkim serdeczne Bóg Zapłać.

Podsumowując należy zaznaczyć, że grupa jest w fazie rozwojowej. Cieszy ciągle zwiększająca się liczba kandydatów na ministranta, ale na tym nie pozostajemy. Zapraszamy kolejnych chłopców!