KONCERT KOLĘD

W niedzielę o godz. 16 30 odbył się koncert kolęd w wykonaniu naszego chóru AVE i Chóru Mieszanego im. Juliusza Słowackiego z Radlina. Występ zapowiedziała p. Ania Puzoń, przywitała i pokrótce przedstawiła obydwa chóry, szczególnie Gości z dyrygentką Gabrielą Jaworską, oraz wyrecytowała wiersz ks. Jana Twardowskiego „Pomódlmy się w Noc Betlejemską” - Oby się wszystkie trudne sprawy porozkręcały jak supełki.

Po tym wstępie w prezbiterium ustawili się Goście. W ich wykonaniu usłyszeliśmy kilka kolęd, tych znanych i mniej nam znanych oraz pastorałki. Śpiewali bez podkładu muzycznego.

Kolejna recytacja zapowiedziała pojawienie się naszych chórzystów, którym oczywiście towarzyszyła muzyka p. Andrzeja Sikory. Zaśpiewali kilka kolęd, nam już dobrze znanych.

Wszystkim bardzo podobała się „Cicha noc”, a równie piękne było wykonanie kolędy mówiącej o tym, że trzeba było uciekać z Dzieciątkiem przed Herodem. Ciekawy był wspólny śpiew obydwu chórów. Do śpiewu „Bóg się rodzi…” dołączyli zgromadzeni w kościele, w pozycji stojącej. Po tym Ksiądz Proboszcz wszystkim bardzo serdecznie podziękował, za śpiew, za przybycie.

Były też kwiaty dla dyrygentek - p. Alicji Adamczyk i p. Gabrieli Jaworskiej oraz p. Andrzeja Sikory. Na koniec, na prośbę księdza proboszcza, zaśpiewaliśmy jeszcze raz wspólnie „Wśród nocnej ciszy”.


Spowiedź
PLAN STAŁEGO KONFESJONAŁU
ZOBACZ
Msze Święte
MSZE ŚWIETE
W niedzielę:
7:30; 9:00; 10:30 (dla dzieci); 12:00; 18:00

W tygodniu:
7:00; 8:30; 18:00
Kancelaria
KANCELARIA
W każdy dzień powszedni:
9:00 - 10:00

dodatkowo we wtorki i czwartki:
16:30 - 17:30
Adres
ADRES
ul. Daszyńskiego 15
43-450 Ustroń
Telefon
TELEFON
338542449
Email
E-MAIL
parafiaustron@gmail.com
POLECAMY:
Diecezja Bielsko-Żywiecka | Gość Bielsko-Żywiecki |
© Rzymskokatolicka Parafia pw. Św.Klemensa I, papieża i męczennika w Ustroniu 2017