Wycieczka szlakiem Beskidu Żywieckiego – 28.09.2019

W ostatnią sobotę września udaliśmy się z ministrantami, młodzieżą i ich rodzinami na wycieczkę szlakiem beskidzkim, a konretnie w Beskid Żywiecki. Oganizatorem oraz opiekunem duchowym był ks. Krzysztof, natomiast przewodnikiem Pani Jolanta Kamińska. W ramach wyprawy wyszliśmy na Przegibek, gdzie w schronisku zjedliśmy coś ciepłego, następnie przeszliśmy na Bendoszkę, tam pod krzyżem polecaliśmy Bogu nasze rodziny i całą parafię, a potem zeszliśmy do Soli odwiedzić ks. Mirka – naszego do niedawna wikarego, a aktualnie administratora w parafii Najświętszego Serca Jezusowego w Soli. Ks. Mirek pokazał nam kościół, w którym od końca sierpnia przewodniczy wspólnocie parafialnej. Na zakończenie mogliśmy posilić się kiełbaskami i pysznym kołaczem, nie zabrakło również kawy.