Rekolekcje Wielkopostne 26-28.02.2020

Od Środy Popielcowej do piątku trwały nasze rekolekcje wielkopostne, które prowadził ks. Zbyszek Zachorek. W naukach dla dorosłych zachęcał nas do życiowego rejsu w oparciu o Słowo Boże Każdego dnia usłyszeliśmy inne przykłady, m.in. o tym jak ważne jest słuchanie informacji i właściwe korzystanie z nich, ale najważniejsze jest słuchanie Słowa Bożego. Codziennie na zakończenie odśpiewaliśmy o godz. 21:00 Apel Jasnogórski. W piątek po wieczornej Mszy św. ks. Zbyszek przyjął od nas podziękowanie za głoszone nauki. Bardzo serdecznie podziękował też Ksiądz Proboszcz, który zapowiedział, że jeszcze nie raz będziemy ks. Zbyszka u nas gościć. Może na Mszy św. w dniu odpustu ku czci św. Klemensa?

Zapraszamy do wysłuchania części nauk rekolekcyjnych ks. Zbigniewa Zachorka poniżej: