Ostatnie Czuwanie Fatimskie – 13 X 2020

We wtorek 13 października po raz ostatni w tym roku uczestniczyliśmy w Czuwaniu Fatimskim. Był to 25 rok czuwań w naszej parafii. Wzorem poprzednich miesięcy o godz. 19:00 rozpoczął się różaniec, który prowadziły poszczególne grupy duszpasterskie. O godz. 21:00 odśpiewaliśmy Apel Jasnogórski, a po nim rozpoczęła się Msza Święta pod przewodnictwem ks. Krzysztofa Zięby w koncelebrze z ks. Proboszczem. Tak jak podczas wszystkich tegorocznych czuwań, kazanie wygłosił ks. Krzysztof. Czuwanie zakończyło się Błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.

Inne to były czuwania do tych z ubiegłych lat. Koronawirus mocno namieszał w naszym życiu. Nie było procesji z figurą Matki Bożej, na rozpoczęcie oraz zakończenie czuwań nie śpiewał chór.

Miejmy nadzieje, że 26-ty rok Czuwań Faitimskich 2021 będziemy mogli przeżywać w normalnych warunkach.