Msza Święta w intencji cukierników i piekarzy – 14.03.2021

W niedzielę 14 marca intencją Mszy Św. o godz. 9:00 była modlitwa za Piekarzy i Cukierników z okazji przypadającego w poniedziałek wspomnienia św. Klemensa Marii Hofbauera, patrona tej grupy zawodowej. Witając zgromadzonych w kościele Ksiądz Proboszcz wymienił piekarnie, dzięki którym zawsze na naszych stołach gości chleb, a także… fajne smakołyki. Przykład mogliśmy zobaczyć na przygotowanej przy ołtarzu dekoracji. Te piekarnie to: „U Brzęczka” z Pszczyny, „PSS Społem” z Ustronia, „Bethlehem” z Ustronia, „Beskidzka” z Ustronia, „Kristof Emilia” z Rybnika, „U Troszoka” oraz cukiernie: „Bajka” z Górek Wielkich, „Delicje” z Ustronia, „Na Blejchu” z Ustronia, ”U Janeczki” z Ustronia i „Oaza” z Ustronia.
Dziękując za pracę wszystkich osób zatrudnionych tam, prosiliśmy św. Klemensa Hofbauera, aby wypraszał u Dobrego Boga potrzebne łaski dla nich.