Dni Krzyżowe – Poniedziałek 10.05.2021

W dniu dzisiejszym rozpoczęliśmy Dni modlitw o dobre urodzaje, tzw. Dni Krzyżowe które w tym roku przeżywamy w dniach 10-12 maja. Poprzedzają one przypadającą w najbliższą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

W tym roku ze względu na trwającą pandemię i związane z nią obostrzenia, nie udajemy się do krzyży przy ul. Konopnickiej oraz ul. Krzywej. Procesje błagalne odbywają się po Mszy Świętej o godz. 7:00 do Krzyża znajdującego się na dziedzińcu kościoła.

W poniedziałek na porannej Mszy Św. sprawowanej przez ks. Michała modliliśmy się z formularza: w okresie zasiewów, po czym odśpiewaliśmy Litanię do Wszystkich Świętych, następnie udając się na dziedziniec, gdzie zostały odmówione modlitwy przy krzyżu.

Zapraszamy do udziału w modlitwach we wtorek i środa o godz. 7:00.