44 rocznica urodzin ks. Rafała – 19 czerwca

W niedzielę, 19 czerwca swoje 44. urodziny obchodził ks. Rafał Dendys – wikariusz naszej parafii. W Jego intencji modliliśmy się na uroczystej Mszy Świętej o godz. 12:00 sprawowanej wspólnie z ks. Proboszczem. Na Eucharystii byli obecni również rodzice ks. Rafała. Życzenia w imieniu parafian złożyli p. Jola Kamińska oraz p. Michał Łuniew. Były także gratulacje od ministrantów oraz oazy rodzin, którymi ks. Rafał się opiekuje. Na koniec życzenia złożył ksiądz Proboszcz.

Księdzu Rafałowi życzymy Bożego Błogosławieństwa, zdrowia, opieki Najlepszej Matki Maryi na każdy dzień posługi kapłańskiej. Niech Święty Patron wspiera księdza we wszelkich działaniach czynionych na Bożą Chwałę, a czas spędzony w naszej parafii będzie owocny oraz spełniony.