Rekolekcje w Chłapowie rozpoczęte – 24.06-07.07.2022

W piątek 24 czerwca ok godz. 21:00 na dziedzińcu naszego kościoła zgromadziły się dzieci oraz młodzież wraz ze swoimi rodzicami. To znak, że właśnie rozpoczynają się parafialne rekolekcje dla dzieci w Chłapowie. Najpierw wszyscy zostali zaproszeni do kościoła. Tam do zgromadzonych  słowo skierował ks. Proboszcz, a po modlitwie udzielił błogosławieństwa. Następnie ks. Michał – organizator i kierownik rekolekcji przedstawił szereg potrzebnych informacji, a także przedstawił „kadrę” – animatorów, których łącznie jest siedmioro, co przy 40 uczestnikach jest bardzo dobrą i bezpieczną proporcją.

Po dokonaniu wszystkich formalności przyszedł czas na zapakowanie bagaży do autokaru. Ok. godz. 22:00 wyjazd rekolekcyjny do Chłapowa stał się faktem.

Wszystkim wyjeżdzającym życzymy udanych oraz owocnych rekolekcji, których tematem jest „Spotkanie z Dwunastoma Apostołami”, a przede wszystkim bezpiecznego wyjazdu. Zakończenie rekolekcji i powrót do Ustronia będzie 7 lipca.