Ostatnie spotkanie Kręgu Biblijnego przed wakacjami

W miniony wtorek 28 czerwca podczas ostatniego przed wakacjami Kręgu biblijnego, nastąpiło zakończenie roku formacyjnego. Spotkanie odbyło się w wyjątkowym miejscu przy przepięknej pogodzie – Beskidzka Ostoja-Miejsce z duszą, do którego zaprosiła wszystkich nasza parafianka Anna Karwot.
Serdecznie dziękujemy księdzu Rafałowi Dendysowi za wspólny rok rozważań Ewangelii św. Marka. Za otwarcie nas  na Żywe Słowo.

Dziękujemy za przyjęcie zaproszenia przez poprzedników ks. Rafała: ks. Krzysztofowi Adamskiemu, ks. Wojciechowi Medwidowi. Dziękujemy również za odwiedziny Ojcu Pio OFM posługującemu na co dzień w Katowicach- Panewnikach. Zabrakło z nami ks. Zbigniewa Zachorka prekursora Kręgu biblijnego w naszej parafii, który ze względu na swoje obowiązki nie mógł nam towarzyszyć.

Do zobaczenia we wrześniu, a słowa Ewangelii św. Marka niech nam towarzyszą przez całe wakacje.

Ewelina Kobel