Półkolonie Dzień III i IV – Hermanice oraz Istebna

PÓŁKOLONIE – Dzień III 10.08.2022

W środę 10 Sierpnia, w kolejnym dniu parafialnych półkolonii udaliśmy się do  O. Dominikanów w Hermanicach gdzie dzieci uczestniczyły w warsztatach bibułkarskich tworząc piękne kompozycje kwiatowe z bibuły. Był również czas na wspólny śpiew oraz gry i zabawy na świeżym powietrzu. Dziękujemy szczególnie P. Tomaszowi Kamińskiemu i naszym wolontariuszkom za animowanie zabawy.

PÓŁKOLONIE – Dzień IV 11.08.2022

W następnym już czwartym dniu naszych półkolonii 11 sierpnia zawitaliśmy do Istebnej. Najpierw odwiedziliśmy Panią Iwonę Konarzewską lokalną artystkę- malarkę, która w zajmujący sposób opowiadała nam o historii i sztuce. Następnie udaliśmy się na spacer ścieżką edukacyjną „Olza”, poznając tajemnice lasu a właściwie, jak się dowiedzieliśmy, boru. Dziękujemy P. Joli Kamińskiej za informacje które nam przekazała. Odwiedziliśmy również Leśny Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Istebnej. Na zakończenie nawiedziliśmy Istebniański Kościół parafialny.

Ks. Rafał