Uroczysta Msza Święta na zakończenie roku – 31.12.2019

31 grudnia, na Mszy Świętej o godz. 18:00 podziękowaliśmy Panu Bogu za 2019 rok. Uroczystą Eucharystię koncelebrowali wszyscy nasi księża, a przewodniczył ks. Proboszcz, który przedstawił obszerne sprawozdanie z działalności naszej parafii w minionym roku przekazując zarówno dane statystyczne, jak i również ważniejsze dzieła, wydarzenia i wszystko co składało się na wszelką działalność na rzecz parafii. O tym, że działo się wiele, niech świadczy długość tego podsumowania.
Na zakończenie uczestniczyliśmy w Nabożeństwie przebłagalno-dziękczynnym na koniec roku kalendarzowego z dziękczynnym „Te Deum Laudamus” oraz Błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.

SZCZEGÓŁOWE PODSUMOWANIE ——> Podsumowanie 2019 roku

Dziękujemy za wszelką współpracę, pomoc we wszelkich sprawach, które pomogły w działalności na rzecz naszego wspólnego dobra – naszej parafii. Bóg Zapłać!