Kulig Służby Liturgicznej oraz ich Rodzin – 22 II 2020

W słoneczną sobotę 22 lutego zorganizowany został wyjazd służby liturgicznej wraz z rodzinami na kulig doliną Gościejowa w Wiśle. Punktualnie o godz. 13:15 wyruszyliśmy autokarem z parkingu kościelnego do Wisły, gdzie czekały na nas już wozy z końmi, którymi udaliśmy się w dalszą drogę, aby po ok. 40 minutach dotrzeć do kolyby, gdzie mogliśmy zakosztować ciepłej herbatki oraz ogrzać się na ognisku, na którym również mogliśmy upiec przygotowane pyszne kiełbaski. Pogoda dopisała. Można było skorzystać z obecności nielicznie występującego tej zimy śniegu, który radość sprawił szczególnie najmłodszym. Szczęśliwie wróciliśmy po godz. 16:00. Podziękowania należą się przede wszystkim naszym księżom: ks. Proboszczowi oraz ks. Krzysztofowi, który zorganizował cały wyjazd, Panu kierowcy za szczęśliwą podróż oraz wszystkim uczestnikom. Bóg Zapłać!