ŻYCZENIA BOŻONARODZENIOWE 2020

Kochani Parafianie, drodzy Goście, Przyjaciele naszej Parafii!

Przeżywając trudny czas pandemii kolejne Święta Bożego Narodzenia to dla nas namacalny znak miłości Boga do człowieka.

Oto Stwórca zsyła swojego Syna na ziemię, żeby zbawił ludzkość. W ludzkim ciele Jezus, żyje wśród ludzi naucza i czyni znaki, na które niestety część z nich jest obojętna. Nie pozwólmy, aby i dzisiaj w naszym życiu  zabrakło Jezusa. Niech narodzi się na nowo w naszych sercach, rodzinach, pracy i życiu codziennym.

Życzymy Wam radości pochodzącej od Dzieciątka Jezus, On jest Siłą w słabości, Nadzieją w trudnościach i Miłością, która wszystko zwycięża!

Tworząc w rodzinie wspólnotę przyjaźni i miłości możemy każdego dnia doświadczać mądrości słów świętej Matki Teresy z Kalkuty: „Zawsze, ilekroć uśmiechasz się do swojego brata i wyciągasz do niego ręce, jest Boże Narodzenie. Zawsze ilekroć pozwolisz, aby Bóg pokochał innych przez ciebie, zawsze wtedy jest Boże Narodzenie”.

Niech czas świąt Bożego Narodzenia pozwoli pogłębić wiarę, więzi rodzinne i przebaczyć drugiemu człowiekowi.

W nadchodzącym Nowym Roku 2021, życzymy błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej.

Niech Nowonarodzony wzniesie rączkę i błogosławi ludziom dobrej woli, tego życzą Duszpasterze z parafii Rzymsko-katolickiej św. Klemensa.