Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan – 18-25.01.2021

W dniach 18-25 stycznia 2021 roku odbędzie się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem: „Trwajcie w mojej miłości, a przyniesiecie obfity owoc”. To czas, gdy chrześcijanie różnych wyznań spotykają się na całym świecie na ekumenicznych nabożeństwach, modlitwach, konferencjach, koncertach i innych spotkaniach.

Tegoroczne Uroczyste Nabożeństwo Ekumeniczne odbędzie się w naszym kościele p.w. św. Klemensa w Ustroniu, w dniu 24 stycznia 2021 roku o godz. 16:30. Kazanie wygłosi ks. Dariusz Lerch – proboszcz pomocniczy parafii ewangelicko-augsburskiej Ap. Jakuba Starszego w Ustroniu. W związku z pandemią, dla osób, które nie będą mogły osobiście uczestniczyć w nabożeństwie, zostanie przeprowadzona transmisja na żywo na stronie naszej parafii: