Uroczystość I Komunii Świętej – 8 maja 2021

W sobotę 8 maja nasza parafia przeżywała piękną uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Trzydzieścioro czworo dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 oraz Szkoły Podstawowej nr 2 w Ustroniu po raz pierwszy w pełni uczestniczyło w Sakramencie Eucharystii. Radość wielka dla wspólnoty parafialnej. Ze względu na obostrzenia uroczystość została podzielona osobno dla SP1 oraz SP2.
Msze Święte odprawili ks. proboszcz Wiesław Bajger oraz ks. Krzysztof Adamski, który również wygłosił kazanie. Teraz dzieci czeka biały tydzień, podczas którego będą uczestniczyły w codziennych Nabożeństwach Majowych oraz we Mszy Świętej.
Dzieci do dzisiejszego pięknego dnia zostały przygotowane przez: ks. Krzysztofa oraz s. Marcję, którym serdecznie dziękujemy.