Błogosławieństwo prymicyjne ks. Krzysztofa Wasiaka

We wtorek 31 maja obchodziliśmy święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny. Jedną z intencji wieczornej Mszy Św. o godz. 18:00 była modlitwa za wszystkich parafian, którą odprawił ks. Krzysztof Wasiak SDB – salezjanin, neoprezbiter pochodzący z parafii pw. Dobrego Pasterza w Ustroniu Polanie, a niegdyś także związany z naszą parafią. Eucharystię koncelebrował razem z ks. Rafałem.

Podczas Mszy Św. słowo Boże do zgromadzonych skierował ks. Krzysztof. Zachęcamy do wysłuchania:

Po Komunii Św. podziękowania w stronę ks. Krzysztofa za sprawowaną Eucharystię oraz wygłoszone słowo skierował ks. Proboszcz, a także zapewnił o modlitwie oraz złożył życzenia: Błogosławieństwa Bożego na drodze kapłańskiego życia, aby wszystko co będzie przez ręce księdza  czynione, było czynione na chwałę Bożą.

Na koniec ks. Neoprezbiter udzielił Błogosławieństwa Prymicyjnego kapłanom, siostrze Marcji oraz błogosławieństwa ogólnego wszystkim zgromadzonym. Następnie każdy mógł podejść do stopnia ołtarza, aby otrzymać indywidualne błogosławieństwo oraz pamiątkowy obrazek prymicyjny.