Czuwaliśmy z Maryją z Fatimy – 13 czerwca

W poniedziałek 13 czerwca po raz kolejny czuwaliśmy razem z Maryją z Fatimy. Modlitwą o godz. 19:00 czuwanie rozpoczął ks. Rafał. Następnie poszczególne grupy parafialne odmawiały Tajemnice Różańca Świętego. O godz. 21:00 po odśpiewaniu „Bogurodzicy” przed figurą Matki Bożej Fatimskiej stanęli ks. Proboszcz oraz ks. Krzysztof Adamski, który podczas tegorocznych czuwań sprawuję comiesięczną Eucharystię w intencji czcicieli Matki Bożej Fatimskiej. Po zaśpiewaniu Apelu Jasnogórskiego rozpoczęła się Msza Święta.

Kazanie wygłosił ks. Krzysztof. Zachęcamy do wysłuchania:

Po Komunii Świętej rozpoczęła się procesja z figurą Matki Bożej dookoła naszego kościoła, którą nieśli mężczyźni. Panie natomiast niosły różaniec. Po powrocie do świątyni przy wystawionym Najświętszym Sakramencie, ks. Krzysztof odmówił modlitwę o pokój. Czuwanie zakończyło Błogosławieństwo Eucharystyczne.

Kolejne czuwanie odbędzie się 13 lipca. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.