Nowi ministranci

W Niedzielę 7 kwietnia cieszyliśmy się z przyjęcia trzech nowych ministrantów, którzy podczas Mszy Św. O godz. 10:30 zostali uroczyście włączeni do Służby Liturgicznej Ołtarza. Nowi ministranci  to Wiktor Jałowiczor, Jan Korcz oraz Grzegorz Łazarz. Chłopcom życzymy wytrwałości oraz czerpania jak największej radości z pełnienia funkcji ministranta, jednocześnie służąc na chwałę Pana Boga.

Zapraszamy także nowych kandydatów! Służba ministrancka  jest bardzo piękna i potrzebna.  Każdy kto przez nią przeszedł mówi, że najtrudniejszy był pierwszy krok, decyzja o wstąpieniu do służby. Potem już było dobrze. Więc pewnie będzie tak samo w twoim przypadku.  Weź mamę albo tatę i przyjdź do zakrystii po Mszy Świętej w niedzielę. Porozmawiamy i się zapiszesz.  Nie bój się. Będzie dobrze!