PRASA KATOLICKA W OKRESIE EPIDEMII KORONAWIRUSA

W związku z wprowadzeniem stanu epidemii w naszym kraju informujemy, że od tego tygodnia czasowo wstrzymany zostanie kolportaż parafialny „Gościa Niedzielnego” oraz „Zródła.
Bieżące wydanie „Gościa Niedzielnego” w wersji drukowanej będzie można kupić jedynie w tradycyjnych kanałach sprzedaży prasy. Poniżej e-wydanie za darmo.

E-wydanie ” Gościa Niedzielnego nr 12/2020

„Podjęcie tej decyzji było dla nas trudną koniecznością, ale mamy nadzieję, że ta sytuacja nie potrwa długo. Zapewniając o naszej modlitwie w intencji całego społeczeństwa, chorych, służb medycznych, a także Was, Drodzy Czytelnicy, prosimy o modlitwę w naszej intencji w tym bardzo trudnym momencie”
Redakcja „Gościa Niedzielnego”

Pozostała prasa w wersji papierowej dostępna jest w niedzielę przy drzwiach kościoła oraz podczas tygodnia na stoliku przy zakrystii, a są to:

• parafialny tygodnik: „Po górach dolinach…” – który również można przeczytać online TUTAJ
  • tygodnik „Niedziela”
  • miesięcznik „Mały Gość Niedzielny” – numer kwietniowy