XVI FESTIWAL EKUMENICZNY 4-26.09.2020 /zapowiedź/

Serdecznie zapraszamy na XVI Festiwal Ekumeniczny organizowany przez Chrześcijańskie Stowarzyszenie Ekumeniczne oraz Ustrońskie Parafie Katolickie i Parafię Ewangelicką, który odbędzie się w dniach 4-26 września 2020 roku.
Już dzisiaj możemy zaprosić na koncert główny festiwalu, który  odbędzie się w dniu 5 września 2020 roku o godz. 19:00 w naszym kościele. Wystąpi zespół Trio Vox Tribus, który mogliśmy gościć już w zeszłym roku.

Trio Vox Tribus, to trzech przesympatycznych panów, których łączy oczywiście muzyczna pasja (klarnet, skrzypce, organy).
Podczas koncertu będziemy także mogli usłyszeć znakomitą, młodą artystkę – mezzosopranistkę Julię Rafalską z Warszawy. Wydarzenie będzie urozmaicone recytacjami w wykonaniu znanej ustrońskiej publiczności Magdaleny Kozłowskiej.

Poniżej przedstawiamy szczegółowy harmonogram całego XVI Festiwalu Ekumenicznego.
Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa.