Zakończyliśmy Rekolekcje Wielkopostne

Od niedzieli 21 marca do środy 24 marca trwały tegoroczne rekolekcje wielkopostne, które głosił ks. Adam Fijołek – ze Stowarzyszenia Misji Afrykańskich. Nauki były podczas każdej Mszy Św. i dodatkowo w poniedziałek dla kobiet i we wtorek dla mężczyzn. Od niedzieli do wtorku można było uczestniczyć w Apelu Jasnogórskim. Można było również wspomóc dzieło misyjne ofiarą pieniężną. Jak zapewne pamiętamy, dotychczas nasze rekolekcje kończyły się zawsze Dniem Chorego, lecz tym razem ze względu na pandemię nie było spotkania z chorymi w kościele.

Na zakończenie rekolekcji, po środowej wieczornej Eucharystii ks. prob. Wiesław Bajger podziękował wszystkim za udział w rekolekcjach oraz rekolekcjoniście za to, że do nas przyjechał i ubogacał nas swoimi kazaniami. Wyraził też nadzieję, że będziemy jeszcze w przyszłości gościć ks. Adama. W imieniu Parafian takie podziękowanie przekazała razem z mężem Mariuszem p. Ania Puzoń. Również ks. Adam wyraził swoją radość z obecności wśród nas i obiecał, że będzie pamiętał o podlewaniu storczyka, który dostał w podziękowaniu.

Barbara Langhammer

Wszystkie nauki dostępne są pod poniższym linkiem:

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE 2021 (parafiaustron.pl)