29 rocznica urodzin ks. Krzysztofa

Intencją niedzielnej Mszy Świętej w samo południe 6 czerwca była modlitwa za ks. Krzysztofa, który 3 czerwca obchodził 29 urodziny. Po uroczystym podejściu do prezbiterium naszych trzech Kapłanów w asyście kilkunastu ministrantów Ksiądz Proboszcz przywitał wszystkich zgromadzonych w kościele. Przywitał Rodziców i Brata ks. Krzysztofa oraz Jego Babcię i Wujka. Przypomniał okazję spotkania i złożył Solenizantowi życzenia. Na koniec Eucharystii podziękowaliśmy Dobremu Bogu za dar życia ks. Krzysztofa a także za wszystkie dobra, które są naszym udziałem śpiewając radosne Te Deum laudamus… Do Solenizanta podeszli jeszcze z życzeniami w imieniu parafian – Pani Anna Puzoń, ministranci oraz przedstawiciele grup, którymi ks. Krzysztof się opiekuje.

Barbara Langhammer