Spotkanie Dzieci Maryi – 12 czerwca 2021

W minioną sobotę 12 czerwca odbyło się pierwsze po długiej przerwie spotkanie Dzieci Maryi pod opieką siostry Marcji. Spędzony czas zaowocował poznawaniem Naszej Świątyni „od środka”. Przebywając w kościele nie zwracamy uwagi na wszystkie szczegóły, czasem te najdrobniejsze, czy oczywiste… i tutaj mogły wykazać się dzieci, które podczas zabawy zostały podzielone na grupy, by wypisać jak najwięcej szczegółów znajdujących się we wnętrzu Klemensowskiej świątyni. Takie odkrywanie zakamarków kościoła było inspirujące, ciekawe i bardzo odkrywcze nawet dla dorosłych. Zakończenie poszukiwań zwieńczyliśmy pizzą i gorącą herbatką.

Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne dzieci do przyłączenia się do grupy Dzieci Maryi. Spotkania odbywają się w salkach parafialnych w sobotę o godzinie 10:00.