Zmiany personalne w naszej diecezji – 23.06.2021

23 czerwca zostały ogłoszone zmiany personalne księży diecezji Bielsko-Żywieckiej. Niestety nie ominęły one naszej wspólnoty parafialnej. Zgodnie z decyzją ks. biskupa Romana Pindla, końcem sierpnia czteroletnią posługą duszpasterską w naszej parafii kończy ks. Krzysztof Adamski, który zostanie wikariuszem w Parafii Trójcy Przenajświętszej w Bielsku-Białej. W jego miejsce do Ustronia zostaje skierowany ks. Rafał Dendys, dotychczasowy wikariusz w Parafii pw. św. Jerzego w Jasienicy. Obu księży otaczamy opieką modlitewną oraz życzymy owocnej posługi kapłańskiej na nowych placówkach.

Czas podziękowań za posługę ks. Krzysztofa jeszcze przyjdzie, o czym poinformujemy w ogłoszeniach parafialnych.

Pełne zmiany ogłoszone przez kurię diecezjalną można zobaczyć pod poniższym linkiem:
Zmiany Personalne 2021 – Diecezja (bielsko.pl)