Czuwanie Fatimskie – 13 lipca 2021

We wtorek 13 lipca przeżywaliśmy kolejne Czuwanie Fatimskie. O godz. 19:00 ks. Proboszcz rozpoczął Modlitwę.  Następnie odmówione zostały cztery części Różańca Świętego. Punktualnie o godz. 21:00  zgromadzeni w kościele odśpiewali Apel Jasnogórski. Bezpośrednio po nim została odprawiona Msza Święta w intencji czcicieli Matki Bożej Fatimskiej pod przewodnictwem ks. Piotra Wróbla, który w tym roku głosi również kazania podczas wszystkich czuwań. W koncelebrze uczestniczyli również ks. Michał Wójcik oraz ks. Emil Jarco.

Poniżej możemy wysłuchać kazania, które wygłosił ks. Piotr Wróbel.

Po Mszy Świętej tradycyjnie udaliśmy się w procesji z figurą Matki Bożej Fatimskiej dookoła kościoła, którą tym razem ponieśli Panowie, natomiast na zakończenie czuwania nastąpiło Błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.

Kolejne czuwanie już za miesiąc – 13 sierpnia. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.