Dziękczynienie za dar życia ks. Proboszcza – 25 lipca 2021

W niedzielę, 25 lipca na Uroczystej Mszy Świętej o godz. 12:00 modliliśmy się w intencji Księdza Proboszcza z okazji jubileuszu 60-tej rocznicy urodzin. Przy Ołtarzu Pana zgromadziło się siedmiu kapłanów: ks. Proboszcz, ks. Krzysztof w którego intencji również się modliliśmy z racji przypadających w tym dniu imienin, a poza solenizantami w koncelebrze obecni byli ks. Michał, ks. Adam – nasz rodak, który aktualnie posługuje w Krakowie oraz księża goście: ks. Emil, ks. Józef i ks. Marek. Mszę Św. ubogacał swoim śpiewem nasz parafialny chór „AVE”. Na zakończenie Eucharystii zostało odśpiewane uroczyste, dziękczynne Te Deum laudamus…, po czym był czas składania życzeń – od grupy osób współpracujących na co dzień przy kościele, od ministrantów, od róż różańcowych i Apostolatu Maryjnego oraz  od Poradni Życia Rodzinnego. Na koniec ks. Krzysztof odmówił modlitwę do św. Krzysztofa i zachęcił do zajęcia miejsc przy swoich samochodach, które później zostały pobłogosławione. Po zakończonej Mszy Świętej śpiewające życzenia na dziedzińcu kościoła Zacnemu Jubilatowi złożyli nasi chórzyści.