Wigilijka Kręgu Biblijnego – 21 grudnia 2021

21 grudnia 2021 roku grupa Kręgu Biblijnego na czele z ks. Rafałem spotkała się w parafialnej kawiarence „Pod zielonym rowerem” na przedświątecznej wigilijce. Niestety z racji choroby na spotkanie nie mogli dotrzeć wszyscy. Życzenia oraz rozmowa przy kawie odbyła się w radosnym, przedświątecznym tonie.

Zazwyczaj spotkania grupy odbywają się w każdy wtorek o godzinie 16:30. Obecnie omawiamy Ewangelię św. Marka. Kolejne nasze spotkanie już w 2022roku. Zapraszamy serdecznie!!!

Korzystając z okazji pragniemy złożyć wszystkim parafianom życzenia radosnych Świąt Bożego Narodzenia, rodzinnego czasu, pełnego pokoju, miłości i obecności maleńkiego Zbawiciela. Niechaj Boża opatrzność wprowadzi nas wszystkich w 2022 rok.

Anna Karwot