Pogrzeb Śp. Marty Zahraj – mamy ks. Witolda Zahraja

We wtorek 25 stycznia w naszym kościele odbył się Pogrzeb Śp. Marty Zahraj, mamy ks. Witolda Zahraja – naszego rodaka. Mszy Świętej Pogrzebowej przewodniczył ks. Witold. W koncelebrze brało udział dziewiętnastu kapłanów zaprzyjaźnionych, czy też współpracujących do tej pory z ks. Witoldem w różnych parafiach naszej diecezji. Naszą parafię reprezentował ks. proboszcz Wiesław Bajger. Na wstępie słowo ks. Biskupa Romana Pindla do zgromadzonych odczytał ks. Marek Studenski – wikariusz generalny diecezji Bielsko-Żywieckiej. Słowo Boże podczas Eucharystii wygłosił ks. Bogusław Kaleta – proboszcz parafii Narodzenia NMP w Kończycach Małych, w której obecnie pracuje ks. Witold. Po zakończeniu Mszy Świętej zgromadzeni udali się na cmentarz parafialny, gdzie spoczęła Śp. Marta Zahraj.

Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.
P.M.