Podsumowanie roku ministranckiego

Za nami kolejny trudny rok pandemii, która cały czas próbuje torpedować służbę przy ołtarzu. Mimo tego trwamy i trwać będziemy na cześć Jezusa Chrystusa naszego Pana!

W 2021 roku przyjęliśmy do grona ministrantów czterech chłopców. Miniony rok przyniósł zmianę opiekuna LSO. Końcem sierpnia, po czterech latach pożegnaliśmy ks. Krzysztofa Adamskiego, a powitaliśmy nowego opiekuna ks. Rafała Dendysa. Ministranci niestety nie uczestniczyli w odwiedzinach duszpasterskich. Wiele inicjatyw musiało zostać zawieszonych / odwołanych.

Jednym z elementów podsumowania jest Punktacja Generalna za 2021 rok. I tak:
🥇 I miejsce z dorobkiem 370 pkt oraz tytuł Ministranta Roku zdobywa IGNACY MATUSZKA
🥈 II miejsce z dorobkiem 307 pkt zdobywa KSAWERY KĘDZIERSKI
🥉 III miejsce ex aequo z dorobkiem 296 pkt zdobywają HUBERT PRZYSTUPA oraz MATEUSZ PUZOŃ.
Serdeczne gratulacje!

Pełna punktacja znajduje się pod poniższym linkiem:

Ze względu na pandemię część chłopców pojawiała się rzadko, co wpłynęło na punktację, ale jest to sytuacja usprawiedliwiona. Mamy nadzieję, że rozpoczęty niedawno nowy rok przyniesie nowe nadzieje i pozwoli powrócić do czynnej służby wszystkim, którzy przez powyższą sytuację ją zawiesili. Króluj nam Chryste!
P.M