Modlitwa w intencji piekarzy i cukierników

W związku  z tym, że 15 marca wspominamy św. Klemensa Marię Hofbauera, patrona piekarzy i cukierników, intencją niedzielnej Mszy Św. o godz. 9:00 była modlitwa za osoby stanowiące tę grupę zawodową.

Ksiądz Proboszcz wymienił piekarnie i cukiernie, które przy różnych okazjach są sponsorami, ofiarując pieczywo i różnego rodzaju ciasta.

I tak były to piekarnie – „U Brzęczka” z Pszczyny, „PSS Społem” z Ustronia, „Bethlehem” z Ustronia, „Beskidzka” z Ustronia, „Emilia Kristof” z Rybnika oraz cukiernie – „Bajka” z Górek Wielkich, „Delicje” z Ustronia, „Na Blejchu” z Ustronia, „U Janeczki” z Ustronia  i „Oaza” z Ustronia.

Po podziękowaniu, także za piękną dekorację, którą stanowiło ciasto, piękny bochen chleba i wspaniały tort, rozpoczęła się Eucharystia.

Barbara Langhammer