Półkolonie Dzień V i VI – Inwałd oraz dziękczynienie

Półkolonie 12.08.2022 – Dzień V

W piątek 12 sierpnia, przeżywając V dzień półkolonii pojechaliśmy do Inwałdu aby odwiedzić Dino Park. Podróż autobusem była długa, ale na miejscu czekało nas mnóstwo atrakcji. Wszyscy bawili się wyśmienicie, tak że trudno nam było opuścić to miejsce kiedy trzeba było wracać. Z wieży widokowej mogliśmy także podziwiać Ogród św. Jana Pawła II, który robi wrażenie. To już ostatni taki dzień półkolonii, w sobotę spotykamy się na wspólnym grillowaniu aby podsumować ten czas i podziękować tym wszystkim którzy ten czas zorganizowali a także tym którzy aktywnie uczestniczyli, stawiając się każdego dnia gotowi na nowe atrakcje.

Półkolonie 13.08.2022 – Dzień VI

DZIĘKCZYNIENIE

W sobotę 13 sierpnia zakończyliśmy tegoroczne półkolonie spotykając się na wspólnym grillu wraz z rodzicami. Był to dzień przede wszystkim wielkiego dziękczynienia za przeżyty czas półkolonii. Był czas na wspólne zabawy oraz śpiew, który prowadził niezastąpiony p. Tomek. Każdy mógł zjeść pyszną kiełbaskę, czy tez inne smakołyki, których na stole na brakowało. Po zjedzonym posiłku przyszedł czas podziękowań. Najpierw słowa wdzięczności do wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do tego, że te półkolonie mogły się odbyć skierował do  ks. Proboszcz. Dziękował Pani Iwony Werpachowskiej, która czuwała nad całością, ks. Rafałowi, wszystkim opiekunom, paniom pracującym w kuchni, dzięki którym dzieci codziennie na zakończenie aktywnego dnia mogły zjeść przepyszny obiad. Dziękowano także wolontariuszom, wszelkim sponsorom i darczyńcom.

Swą wdzięczność dla naszych księży, opiekunów oraz pań kucharek wyraziły również dzieci, wręczając im drobne upominki. Na koniec wszyscy uczestnicy otrzymali z rąk ks. Proboszcza pamiątkowe dyplomy.

Półkolonie zleciały jak zwykle za szybko, ale jak mówią wszystko co dobre, szybko się kończy. Następne już za rok. Do zobaczenia!