Czuwanie Fatimskie – 13 sierpnia

W minioną sobotę 13 sierpnia w naszej parafii przeżywaliśmy kolejne Czuwanie Fatimskie. Modliliśmy się do Matki Bożej tradycyjnie od godz. 19:00 odmawiając Tajemnice Różańca Świętego.

O godz. 21:00 stanęliśmy przed figurą Matki Bożej Fatimskiej. Zaśpiewaliśmy „Bogurodzicę”, a także Apel Jasnogórski.

Mszę Świętą w intencji czcicieli Matki Bożej Fatimskiej odprawił ks. Krzysztof Adamski, który przewodniczy tegorocznym czuwaniom. Podczas Eucharystii  głosząc słowo Boże kontynuował  nasze rozważania.

Kazanie ks. Krzysztofa możemy wysłuchać poniżej:

Tradycją spotkań fatimskich jest procesja z figurą Matki Bożej dookoła naszego kościoła, co uczyliśmy także tego wieczoru. Na zakończenie czuwania ks. Krzysztof udzielił wszystkim Błogosławieństwa Eucharystycznego.

Następne juz piąte tegoroczne czuwanie odbędzie się we wtorek 13 września. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy ku czci Matki Bożej.