Przed nami Dzień Papieski z kremówkami z Wadowic

W sobotę 22 października w Kościele Powszechnym obchodzimy wspomnienie św. Jana Pawła II – wielkiego Papieża i naszego rodaka.

Nasz wielki rodak, Święty Jan Paweł II, jest i będzie wzorem i inspiracją dla wielu wierzących. Jego słowa oraz pisma są przeogromną skarbnicą mądrości czerpanej ze skarbca Kościoła. Do dzisiaj pamiętamy jego wielkie dzieła pełnione za życia, szczególnie podczas pontyfikatu, oraz jego odejście do wieczności. Jesteśmy wdzięczni za dar tego wielkiego Polaka.

Natomiast w Niedzielę 23 października w naszej parafii obchodzimy kolejny DZIEŃ PAPIESKI. Przy wyjściu z kościoła ofiarą do puszek będzie można wesprzeć Papieski Fundusz Stypendialny.

Serdecznie zapraszamy na kremówki prosto z Wadowic, z których dochód zostanie przeznaczony na przyszłoroczne wakacyjne rekolekcje dla dzieci i młodzieży z naszej parafii. Koszt zakupu jednej kremówki wyniósł 6 zł – każda ofiara ponad tę kwotę wspiera ten wyjazd.