Spotkanie z uczestnikami rekolekcji w Chłapowie

W ostatni dzień wakacji udało nam się spotkać z naszymi dzielnymi uczestnikami rekolekcji w Chłapowie, oczywiście nie zabrakło animatorów i wychowawców. Podczas Mszy Świętej o godzinie 12:00 dziękowaliśmy Panu Bogu za czas rekolekcji, uczestników, wychowawców, wszystkich ofiarodawców i sponsorów. Po Mszy Świętej przy pięknej pogodzie udało się spotkać przy grillu, porozmawiać i powspominać czas rekolekcji.
Z tej okazji pragniemy złożyć nasze podziękowania wszystkim tym, którzy przyczynili się do organizacji rekolekcji w Chłapowie. Najpierw wszystkim firmom, które wsparły nas finansowo i rzeczowo (wody, słodycze, przybory plastyczne, nagrody dla dzieci), wszystkim osobom, które ufundowały lub dofinansowały wyjazd poszczególnym dzieciom. Następnie każdemu, kto przez cały rok składał ofiary za świeczki do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, brał udział w kiermaszach ciast i kalendarzy parafialnych. Ogromne podziękowania kierujemy w stronę naszego kierowcy za bezpieczną podróż oraz animatorom za poświęcony czas i opiekę nad dziećmi. Dziękujemy wszystkim wspierających nas modlitwą przed i w czasie rekolekcji. Serdeczne Bóg Zapłać wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji rekolekcji oraz dzisiejszego spotkania!!!

Może być zdjęciem przedstawiającym 14 osób i trawa
Może być zdjęciem przedstawiającym 6 osób, ludzie tańczą i trawa
Może być zdjęciem przedstawiającym 7 osóbMoże być zdjęciem przedstawiającym 11 osóbMoże być zdjęciem przedstawiającym tekst