Nowi lektorzy !!!

420 lektorów naszej diecezji a wśród nich Mikołaj Pabian oraz Hubert Przystupa którzy pełnią posługę w naszej parafii !!
W sobotę 25 listopada w Bielskim kościele NSPJ odbyła się burce uroczystość ustanowienia nowych lektorów do posługi Słowa w parafiach naszej diecezji. Nowi lektorzy przyjęli posługę z rąk księdza biskupa Piotra Gregera. Wszystkich kandydatów było 420 wśród nich dwóch ministrantów naszej parafii, Mikołaj Pabian oraz Hubert Przystupa. Ministranci przez trzy soboty przygotowali się uczestnicząc w kursie lektorskim przy naszej parafii. Chłopakom oraz ich rodzinom gratulujemy i życzymy aby posługa Słowa Bożego jaka będą wykonywać w naszej parafii ubogacała ich każdego dnia a wiernym pomagała odkrywać że żywe jest Słowo Boże i skuteczne. Szczęść Boże.
Poniżej relacja z uroczystości.