Czuwanie fatimskie

13 maja rozpoczęliśmy dwudziesty czwarty rok Czuwań Fatimskich w naszej parafii. W tym roku podczas wszystkich Czuwań Mszy Świętej przewodniczy i Słowo Boże głosi ks. Piotr Hoffmann diecezjalny duszpasterz młodzieży z Bielska-Białej. Czuwania odbywają się każdego 13 dnia miesiąca do października. Przy figurze Matki Bożej Fatimskiej przywiezionej prosto z Fatimy. Od 19:00 odmawiane są Tajemnice Różańca Świętego. O godz. 21:00 stajemy do Apelu Jasnogórskiego, aby bezpośrednio po nim uczestniczyć we Mszy Świętej w intencji Czcicieli Matki Bożej Fatimskiej z kazaniem ks. Piotra. Na zakończenie idziemy w procesji z figurą Matki Bożej, aby po przyjściu z powrotem otrzymać Błogosławieństwo Eucharystyczne. Serdecznie zapraszamy już dziś na kolejne czuwanie 13 czerwca.