Urodziny proboszcza

Intencją niedzielnej Eucharystii, w samo południe, była modlitwa za naszego Księdza Proboszcza z okazji przypadających w poniedziałek, 22 lipca, jego urodzin. Ks. Karol Płonka z oazy, który w tym dniu głosił u nas kazania i wspólnie z Księdzem Proboszczem sprawował Mszę św. złożył życzenia w imieniu wszystkich obecnych w kościele. Z bukietem kwiatów podeszła też p. Barbara Mider, która gratulowała w imieniu Róż Żywego Różańca. Dla Jubilata śpiewał też chór AVE. Na koniec wszyscy obecni w kościele zaśpiewali dziękczynne Te Deum laudamus, a potem na dziedzińcu młodzież z oazy zaśpiewała sto lat, również chórzyści śpiewali dla Księdza Proboszcza. Z życzeniami podeszła też s. Noemi i s. Alodia.

Życzymy naszemu Księdzu Proboszczowi ogromu łask Bożych, opieki Matki Najświętszej i najlepszego zdrowia.