Do Matki Bożej Fatimskiej

Jak co miesiąc, każdego 13-ego w naszym kościele czuwanie fatimskie. Tradycyjnie od godz. 1900 odmawiane były poszczególne części Różańca św., które prowadziły Panie należące do Żywego Różańca. Przed 21 do ołtarza wyszedł Ksiądz Proboszcz i nasz gość, ks. Piotr Hoffmann. Po odśpiewaniu Bogurodzicy, ks. Piotr prowadził modlitwę – prośby do Matki Bożej w intencji nas wszystkich, w intencji dzieci, młodzieży oraz przebywających i wyjeżdżających na urlop – aby szczęśliwie dojechali i  wrócili. Po odśpiewaniu Apelu Jasnogórskiego rozpoczęła się Eucharystia, w czasie której kazanie powiedział ks. Piotr. Tym razem zaprosił nas na Górę Kuszenia.  A mamy ją zdobyć z nadzieją, że będziemy lepsi, że poznając taktyki szatana, będziemy mogli pokonać zło i obdarzać drugiego człowieka miłością.

Po Mszy św. poszliśmy w procesji z figurą Matki Bożej fatimskiej. Po powrocie do kościoła i po błogosławieństwie śpiewaliśmy dla Matki Bożej.