Podsumowanie służby ministrantów – 27.01.2020

W poniedziałek 27 stycznia na spotkaniu podsumowującym służbę  za 2019 rok, oraz czas kolęd spotkali się ministranci wraz ze swoimi rodzicami. Najpierw wszyscy uczestniczyli w uroczystej Mszy Świętej sprawowanej przez opiekuna służby liturgicznej – ks. Krzysztofa w koncelebrze z ks. Maciejem, następnie przeszli do sali Czytelni Katolickiej, gdzie przy kawie i pysznym cieście przygotowanym przez mamy naszych ministrantów uczestniczyli w dalszej części spotkania. Ks. Krzysztof dokonał podsumowania rocznej służby oraz niedawno zakończonej kolędy. Dziękował za zaangażowanie i zachęcał do jeszcze bardziej gorliwej służby w tym roku. Na podium w punktacji rocznej znaleźli się: Mateusz Puzoń, Wojtek Macura II oraz Dawid Dziedzina. Wszystkim serdecznie gratulujemy. Cieszy fakt, ze służba liturgiczna się rozrasta. Już wkrótce zostaną przyjęci kolejni kandydaci. Króluj nam Chryste!