UROCZYSTOŚĆ ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – 12.04.2020

W Niedzielę 12 kwietnia obchodziliśmy Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego – Największe Święto Kościoła Katolickiego. Radujemy się, bo Jezus Chrystus Zmartwychwstał, prawdziwie Zmartwychwstał! Alleluja!
W związku z aktualnymi obostrzeniami związanymi z panującą pandemią koronawirusa, Msze Święte były odprawiane niestety przy praktycznie pustym kościele. Odśpiewana została Sekwencja oraz otrzymaliśmy Uroczyste Błogosławieństwo, a na zakończenie odśpiewaliśmy Regina Caeli.
Od pewnego czasu transmitujemy Msze Święte z naszego kościoła, również dzisiaj mogliśmy uczestniczyć w nich za pośrednictwem facebooka oraz youtube. 

Poniżej udostępniamy zarejestrowane Msze Święte o godz. 10:30 oraz 12:00.

Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego 12.04.2020 – Msza Św. godz. 12:00

Msza Święta sprawowana w Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego o godz. 12:00 w intencji Parafian. Liturgię celebruje ks. Wiesław Bajger

Geplaatst door Parafia pw Św. Klemensa Papieża i Męczennika w Ustroniu op Zondag 12 april 2020