Obchody 100 Rocznicy Urodzin Św. Jana Pawła II

OBCHODY 100 ROCZNICY URODZIN ŚW. JANA PAWŁA II

18 maja Święty Jan Paweł II – Papież obchodziłby swoje 100 urodziny. Z racji epidemii nie mogą się odbyć obchody tej Uroczystości w takim wymiarze, jakim były zaplanowane. W dniu dzisiejszym z tej okazji w Kościołach w całej Polsce był odczytywany list Konferencji Episkopatu Polski na 100 rocznicę urodzin naszego Wielkiego, Świętego Rodaka. Osoby pozostające w domach po raz kolejny mogły skorzystać z transmisji Mszy Świętej z naszego kościoła.

Uprzejmie informujemy, że od dnia 17.05.2020 roku w kościele może być jednocześnie 45 osób.

W dalszym ciągu zapraszamy do uczestnictwa w liturgii poprzez transmisję internetową.


Święty Janie Pawle – Módl się za nami!

Msza Święta o godz. 9:00

 

Msza Święta o godz. 10:30

17:30 – Nabożeństwo Majowe