ROZPOCZĘCIE 25-GO ROKU CZUWAŃ FATIMSKICH – 13.05.2020

13 maja rozpoczęliśmy Dwudziesty Piąty Rok Czuwań Fatimskich w naszej parafii. Od godziny 19:00 odmawiano kolejne Tajemnice Różańca Świętego. O godz. 21:00 kapłani wyszli do Ołtarza. Przed figurą Matki Bożej Fatimskiej odśpiewaliśmy Apel Jasnogórski, następnie została odprawiona Msza Święta pod przewodnictwem ks. Krzysztofa Zięby – sędziego w sądzie biskupim diecezji Bielsko-Żywieckiej w koncelebrze z ks. Proboszczem. Przez kolejne 5 czuwań ks. Krzysztof będzie głosił Słowo Boże. Na zakończenie czuwania przed Najświętszym Sakramentem odmówiliśmy modlitwę o zaprzestanie epidemii koronawirusa oraz odśpiewaliśmy suplikację. Zostaliśmy Pobłogosławieni Najświętszym Sakramentem. W kościele mogło być tylko 30 osób, choć chętnych było więcej. Wszyscy pozostający w domach mogli skorzystać z transmisji za pośrednictwem kanału Youtube.