28 rocznica urodzin księdza Krzysztofa

Intencją Mszy św. w samo południe była modlitwa za ks. Krzysztofa z okazji 28 urodzin, które wypadły w minioną środę, czyli 3 czerwca. Rozpoczynając Eucharystię ks. Krzysztof przywitał wszystkich obecnych w kościele, szczególnie zaś swoich Rodziców i Brata oraz Babcię i Wujka. Także wyraził radość z obecności sporej grupy ministrantów, których jest opiekunem. Jako dziękczynienie za dar życia i kapłaństwa zostało odśpiewane uroczyste Te Deum…. Potem był czas składania życzeń. Uczynili to ministranci i przedstawiciele Parafian. Do życzeń dołączył się też Ksiądz Proboszcz, a później na dziedzińcu Rodzice ministrantów, którzy po zaśpiewaniu Sto lat wręczyli ks. Krzysiowi wspaniały tort. Było też jeszcze pamiątkowe zdjęcie z najbliższymi przy pomniku Jana Pawła II.

Barbara Langhammer