Czuwanie Fatimskie – 13.06.2020

W sobotę, 13 czerwca, przeżywaliśmy kolejne czuwanie fatimskie, które o godz. 19:00 rozpoczął ks. Krzysztof Adamski. Odmawiane były poszczególne części Różańca Świętego. O godz. 21:00 księża – Proboszcz oraz Krzysztof Zięba wyszli do Apelu Jasnogórskiego, po którym została odprawiona Msza św. z kazaniem ks. Zięby. Ksiądz Krzysztof mówił o objawieniach Anioła Pokoju w 1916 roku, poprzedzających objawienia fatimskie. Pytał się, czy pamiętamy o naszych Aniołach Stróżach, czy się do nich modlimy. Homilia była zakończona wspólną modlitwą Aniele Boży… W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną nie odbyła się tradycyjna procesja wokół kościoła. Czuwanie zakończone zostało błogosławieństwem Najśw. Sakramentem i śpiewem do Matki Bożej.