Ks. Michał Wójcik – nowy wikariusz naszej parafii

Serdecznie witamy nowego wikariusza, księdza Michała Wójcika – Neoprezbitera, który 22 sierpnia zgodnie z dekretem ks. bp. Romana Pindla rozpoczął pracę duszpasterską w naszej parafii, tym samym zastępując ks. Macieja Pszczółkę, który został wikariuszem parafii Wszystkich Świętych w Górkach Wielkich. Księdzu Maciejowi dziękujemy za roczną posługę w naszej parafii.

Ks. Michał urodził się 21 lutego 1995 roku w Bielsku-Białej. Pochodzi z Parafii Wniebowzięcia NMP w Bestwinie. Uczęszczał do Publicznego Liceum Ogólnokształcącego w Bielsku-Białej. Święcenia diakonatu przyjął 8 maja 2019 r. w sanktuarium św. abp Józefa Bilczewskiego w Wilamowicach, natomiast Święcenia Kapłańskie przyjął 30 maja 2020 r. z rąk Jego Ekscelencji Księdza Biskupa Romana Pindla kościele św. Maksymiliana w Bielsku – Białej Aleksandrowicach. Pasjonuje się kolarstwem oraz górską wędrówką. Interesuje się liturgiką oraz biblistyką.

Ks. Michałowi życzymy owocnej pracy duszpasterskiej w naszej parafii.