Czuwaliśmy z Maryją z Fatimy – 13 sierpnia 2021

W piątek, 13 sierpnia po raz kolejny spotkaliśmy się na wieczornym czuwaniu z Maryją z Fatimy. Modlitwę rozpoczęliśmy o godz. 19:00 odmawiając cztery części Różańca Świętego. O godz. 21:00 do ołtarza wyszli kapłani: ks. Piotr Wróbel, który przewodniczy tegorocznym czuwaniom, a także ks. Proboszcz. Po wprowadzeniu odśpiewaliśmy Apel Jasnogórski, następnie rozpoczęła się Eucharystia, podczas której Słowo Boże wygłosił ks. Piotr – możemy go wysłuchać poniżej.

Na zakończenie wyszliśmy z kościoła z figurą Matki Bożej Fatimskiej, aby w uroczystej procesji zaświadczyć o naszej Wierze, oraz o tym pięknym kulcie, który dotarł do nas z dalekiej Fatimy. Po powrocie do kościoła nastąpiło Błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem oraz zaśpiewaliśmy pieśń „Zapada zmrok…”

Kolejne czuwanie odbędzie się w poniedziałek 13 września. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.