Kiermasz Ciast na Odpuście – 14 listopada 2021

Podczas tegorocznego Odpustu ku czci św. Klemensa Papieża i Męczennika, który odbył się 14 listopada, na wszystkich wiernych czekała miła i słodka niespodzianka, gdyż specjalnie na tę okoliczność młodzież naszej parafii pod opieką ks. Michała przygotowała kiermasz ciast i ciasteczek. Wszystkie słodkości, a było ich nie mało, rozeszły się w zdumiewającym tempie. Zostały wyprzedane już po Mszy Św. o godz. 10:30. Kiermasz był nowością, ale mamy nadzieję, że będziemy mogli skosztować smakołyków przygotowanych przez naszą młodzież jeszcze niejednokrotnie. Serdecznie dziękujemy za trud pieczenia oraz sprzedaży młodzieży oraz wszystkim darczyńcom. Bóg Zapłać!

Przypomnijmy, że dochód ze sprzedaży ciast zostanie przeznaczony na wakacyjny wyjazd rekolekcyjny, który zostanie zorganizowany przez naszą parafię.