Etap Rejonowy Konkursu Wiedzy Biblijnej – 25 listopada

W czwartek, 25 listopada w naszej parafii odbył się  Etap rejonowy XXVII Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Biblijnej dla klas IV – V.

W sprawdzianie wiedzy biblijnej z Ewangelii wg. św. Mateusza wzięło udział 22 uczniów z okolicznych szkół. Konkurs rozpoczął się o godzinie 10.00 w kościele. Do ołtarza został uroczyście wniesiony Ewangeliarz. Następnie Ks. Rafał Dendys rozpoczął nabożeństwo Słowa Bożego z krótką homilią i błogosławieństwem. Po zakończeniu nabożeństwa uczniowie wraz z opiekunami udali się do sali Czytelni Katolickiej gdzie napisali test, którego pozytywne zaliczenie umożliwia im udział w dalszych etapach konkursu. Pani Anna Ficoń odpowiedzialna za przebieg konkursu ze strony kurii Bielsko-Żywieckej, złożyła na ręce ks. Rafała podziękowania dla parafii za pomoc w zorganizowaniu tego etapu.