Odwiedziny Duszpasterskie 2021/2022

W tym roku ze względu na panującą epidemię odwiedziny kolędowe przyjmą wyjątkową formę.

Pierwszą możliwością będzie przyjęcie kapłana w swoim domu po uprzednim zgłoszeniu w zakrystii i wyrażeniu chęci przyjęcia kolędy. Poniżej podajemy plan wizyty duszpasterskiej według, którego kapłani będą nawiedzać domy. Związku z tym, bardzo prosimy o zgłaszanie się w zakrystii do IV Niedzieli Adwentu (tj. 19 grudnia).

Drugą możliwością będzie udział we Mszy Świętej „kolędowej”, Msze Święte będą odprawiane w intencji wszystkich Parafian. Msze Święte odbędę się 10, 11 i 13 stycznia 2022 roku o godzinie 19:00.

Ofiary z kolędy chcemy przeznaczyć na odnowienie „Krzyża na Cmentarzu”.

Na czas przygotowania do Bożego Narodzenia i czas spotkania polecamy Was modlitwie:
O Święta Rodzino z Nazaretu, przybądź i naucz wszystkie rodziny naszych czasów wielkości i czystości życia rodzinnego, które kształtuje się na podstawie Twojego przykładu. Przywróć im domowe ciepło, które chroni przed wieloma niebezpieczeństwami. Niech pielęgnują szacunek i wzajemną miłość, rzeczywiste pocieszenie. Niech przynoszą ze sobą do Ciebie wszelkie prośby, ponieważ jesteś ich najdoskonalszym wzorem. Amen.